AKTUALNOŚCI

SSANGYONG KORANDO SIXTY EDITION

Podczas tegorocznych targów AMI południowokoreańska SsangYong marka będzie obchodziła swoje 60-lecie i z tej też okazji zaprezentuje limitowaną edycję kompaktowego SUVa Korando. Na rynek niemiecki przeznaczono zaledwie 100 sztuk, wystąpią pod nazwa „Sixty Edition", a ich sprzedaż ruszy wraz z targami AMI.
SsangYong oddaje w ręce klientów bogatą wersję Korando Sapphiery, wyposażoną w dwulitrowy silnik - Eco-Diesel o mocy 149 KM, manualną, 6-ścio biegową skrzynię biegów, do wyboru napęd na przednią (2WD) lub na obie osie (4WD). W tej opcji Korando Sapphiery twórcy zadbali o kierowcę - elektrycznie ustawiany fotel kierowcy, podgrzewaną kierownicę oraz o aparycję jubileuszowego samochodu - niebieski metalik.
Koreańska marka SsangYong nie jest może najpopularniejszą w Europie, zjawiła się na naszym rynku w momencie, kiedy już się mogło się wydawać, że jest on dokładnie podzielony i nie ma miejsca na nowych graczy.
Jednakże z roku na rok SsangYong zyskuje nowych klientów i czuje się coraz pewniej na naszym rynku.


+ Najnowsza informacja prasowa +

Międzynarodowe Targi Samochodowe AMI 2016 odwołane

W ostatnich dniach wielu wystawców targów AMI zaczęło wycofywać swój udział z tegorocznej edycji targów AMI. W związku z powyższym zarząd Spółki Targi Lipskie GmbH oraz Międzynarodowy Związek Producentów Samochodów Osobowych (VDIK) zostały zmuszone do podjęcia decyzji o rezygnacji z......