AKTUALNOŚCI

Polscy wystawcy na targach AMITEC


Branżowe Targi AMITEC: Warsztaty • Części • Serwis będą w tym roku najważniejszym w pierwszym półroczu spotkaniem branży części zamiennych i wyposażenia warsztatów, stacji serwisowych oraz pielęgnacji i konserwacji pojazdów w Niemczech i Europie Środkowo-Wschodniej. W dniach 02 - 06 czerwca br. Ponad 250 wystawców, wśród nich czołowi producenci i hurtownicy zaprezentują swoje najnowsze oferty produktów i usług. W tym roku nie zabraknie także firm z Polski. Do tej pory swój udział zgłosiły: Techman Sp. z o.o., Romix Company Sp. z o.o., SJD ProTech oraz Troton Sp. z o.o.

Firma Techman Sp. z o.o. weżmie udział w targach już po raz trzeci. Firma działa na rynku polskim od 1991 roku i jest jednym z największych producentów i dystrybutorów profesjonalnych narzędzi dla warsztatów oraz stacji serwisowych. W ofercie firmy znajdują się m.in.: narzędzia pneumatyczne oraz akcesoria, a także profesjonalne narzędzia ręczne.

Romix Company Sp. z o.o. to firma handlowa obecna na naszym rynku już blisko 20 lat. Prawie od początku działalności zaopatruje rynek motoryzacyjny oraz rynek pierwotny różnych branż w specjalistyczne elementy mocujące, wysokiej jakości listwy samochodowe oraz od niedawna litery i znaki chromowane. W Polsce mocowania Romix Company obecne są w największych sieciach sprzedaży części samochodowych, a za granicą są dostępne na Litwie, Łotwie, Białorusi, Ukrainie, w Mołdawii, Bułgarii, Czechach , Węgrzech i Rosji.

Z kolei firma SJD ProTech, z siedzibą w Halinowie to producent innowacyjnych środków do pielęgnacji samochodów i motocykli SJD Pro Tech oraz produktów chemii technicznej SJD Pro Tech PROFFESIONAL. Firma stale poszukuje unikalnych rozwiązań w zakresie kosmetyki samochodowej i chemii technicznej, by ułatwić pielęgnację i konserwację pojazdów oraz maszyn oraz współpracuje z laboratoriami badawczymi branży chemii gospodarczej i technicznej.

Troton Sp. z o.o. istnieje na rynku chemicznych produktów do karoserii samochodowych od ponad 30 lat, przez które ciągle się rozwija i wzbogaca swoje doświadczenia. Dzisiaj jest firmą nastawioną na jak najlepszą obsługę swoich klientów. Spełniając wymagania norm ISO 9001 gwarantuje dobrą, stabilną jakość produktów, która pozwala nam rozwijać się zarówno na polskim jak i międzynarodowym rynku. Oferta firmy obejmuje m.in.: lakiery, podkłady, szpachlówki do karoserii i prac blacharskich wykorzystywane głównie w warsztatach samochodowych.

 


+ Najnowsza informacja prasowa +

Międzynarodowe Targi Samochodowe AMI 2016 odwołane

W ostatnich dniach wielu wystawców targów AMI zaczęło wycofywać swój udział z tegorocznej edycji targów AMI. W związku z powyższym zarząd Spółki Targi Lipskie GmbH oraz Międzynarodowy Związek Producentów Samochodów Osobowych (VDIK) zostały zmuszone do podjęcia decyzji o rezygnacji z......