AKTUALNOŚCI

AMI 2012 - Salon Samochodowy nr 1!


W dniach 02 - 10 czerwca 2012 roku odbędzie się dwudziesta pierwsza już edycja Międzynarodowych Targów Samochodowych AMI wraz z branżowymi targami AMITEC oraz targami AMICOM. Dzięki temu, że targi AMI przeszły w cykl dwuletni, stały się niezwykle atrakcyjnym terminem dla europejskiej branży motoryzacyjnej w latach parzystych. Taka pozycja w kalendarzu imprez w branży gwarantuje prezentację jeszcze większej liczby premier na skalę europejską, ale także światową, jak również szereg innowacji dotyczących tematu wokół samochodów i nowości dotyczących tematyki car audio.

Idea targów AMI w cyklu dwuletnim wprowadzona została w roku 2010. Volker Lange, Prezydent Międzynarodowego Związku Producentów Samochodów, nie tylko popiera tą koncepcję, ale wyraźnie dostrzega jej atuty: "Już dziś obserwujemy duże zainteresowanie tymi tagami wśród producentów samochodów osobowych. Ci wystawcy, którzy nie byli obecni na targach AMI w roku 2010, zapowiedzieli swoją obecność podczas przyszłorocznej edycji. Te firmy, które były obecne w poprzednich latach już teraz zarezerwowały duże powierzchnie wystawiennicze i planują zaprezentować gościom targowym swoje produkty I usługi oraz premiery nowych modeli."
Martin Buhl-Wagner, dyrektor zarządzający Targów Lipskich GmbH, podkreśla, że targi AMI jeszcze nigdy nie miały tak silnej pozycji na rynku. Wraz z ukierunkowaniem swojej ekspansji na rynki zagraniczne, nie utraciły silnej pozycji na rynku niemieckim oraz europejskim, pozostają także jedną z napopularniejszych imprez targowych wśród publiczności. " AMI są targami, które można przeżyć z bliska" - mówi dyrektor Buhl-Wagner. "To tagi stworzone dla odwiedzających - liczne jazdy próbne, wymyślne tory przeszkód, testy, pokazy i treningi bezpiecznej jazdy oraz możliwość otrzymania porady przy stoiskach wystawców. To wszystko gwarantujemy naszym odwiedzającym." Wraz z przyrostem planowanych premier europejskich I światowych, targi AMI, stają się bardziej atrakcyjne dla mediów. Podczas Dnia Prasowego 1 czerwca 2012 r. wszyscy dziennikarze będą mieli możliwość wzięcia udziału w licznych prezentacjach premier, konferencjach prasowych oraz testach I pokazach specjalnych. 


+ Najnowsza informacja prasowa +

Międzynarodowe Targi Samochodowe AMI 2016 odwołane

W ostatnich dniach wielu wystawców targów AMI zaczęło wycofywać swój udział z tegorocznej edycji targów AMI. W związku z powyższym zarząd Spółki Targi Lipskie GmbH oraz Międzynarodowy Związek Producentów Samochodów Osobowych (VDIK) zostały zmuszone do podjęcia decyzji o rezygnacji z......